[wpuf_form id=”628″]

توافقنامه سیستم  همکاری در فروش

سیستم های همکاری در فروش ، بنا بر سیاست هایی که در پیش می گیرند، بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای خود و یا بازاریابی برای کالاهای موجود، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

در این سیستم‌ها، شما برای فروش کالای خود می توانید درصدی را که سایت فروش عطر ویستا  با استفاده از فعالیت هایی که سایت انجام می دهد، فروش خود را افزایش دهید. همچنین اگر کالایی برای عرضه ندارید می توانید برای کالاهای دیگران، بازاریابی انجام دهید و مطابق با درصدی که برای بازاریابی کالاهای مختلف تعیین شده، پورسانت خود را دریافت نمایید. (این امکان فعلا در سایت فعال نشده است .)

برای ایجاد فروشگاه در این سیستم کافی است به صورت رایگان ثبت نام کرده و پس از تایید فروشگاه خود را ایجاد نمایید.

کسورات حاصل از فروش فروشگاه :

  1. کارمزد و سود سایت    ۴%

به طور کلی نحوه‌ی فعالیت در سیستم های همکاری در فروش بدین شکل است که شما به صورت رایگان در این سیستم ها ثبت نام می کنید و صفحه فروشگاهی را دریافت می نمایید. سپس با قرار دادن محصولات خود در سایت، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی فروشگاه به جذب مشتری خواهید پرداخت.

در سیستم همکاری در فروش سایت فروش عطر ویستا، کاربران پس از ثبت نام و تایید فروشگاه ، لیست و مشخصات کالای خود را در صفحه فروشگاهی قرار داده و پس از تایید در صفحه فروشگاه اصلی سایت قرار می گیرد  به ازای خرید محصول شما توسط مشتری ،  کالای خریداری شده پس از پیام سایت ، توسط فروشنده به آدرس خریدار ارسال می گردد و سایت پس از کسر درصد تعیین شده از مبلغ فروش آن را به حساب فروشگاه واریز می نماید  . لازم به ذکر است هزینه ارسال کالا بر عهده فروشنده می باشد .